İNORGANİK TOZ ÜRÜNLER

Yüksek Saflıkta Malzemeler

Yüksek saflıktaki malzemeler fiziksel buhar çöktürme, elektroliz gibi kaplama proseslerinden, katı hal seramik üretim proseslerine kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu malzemeler sayesinde yansıma özelliği göstermeyen optik lensler, fosfor özellik gösteren seramik ve boyalar, yüksek kalitede dielektrik malzemeler vb. bir çok ileri teknoloji malzemesi üretilebilmektedir.

Dielektrik Malzemeler

Firmamız insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen kurşunsuz piezoelektrik seramiklerin, kapasitörlerin, termistörlerin, varistörlerin üretiminde kullanılan baryum titanat tozlarını geliştirmekte ve üretmektedir. Baryum titanat tozlarının üretiminde sağlanan fiziksel ve kimyasal özellik kontrolü ile üstün elektriksel özellik performansları elde edilmektedir.

Alev Geciktirici Teknolojisi

Hali hazırda üretimine devam edilen 25µm tane boyutu ve %98 beyazlık özelliğine sahip Al(OH)3(ATH) tozları, istenilen ölçülerde hazırlanarak hizmetinize sunulmaktadır. 1 µm ve daha küçük tane boyutuna sahip alev geciktirici Al(OH)3(ATH) tozlarının geliştirme süreci devam etmektedir.

REFERANSLAR

İHRACAT LOKASYONLARIMIZ

İhracat Haritası Placeholder
İhracat Haritası